سعادت آباد شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:00 به مدت 180 دقیقه

نبض تهران در دست رادیو تهرانی هاست

برای آشنایی با نقاط گردشگری، مناطق دیدنی شهر و استان‌های تهران، شنبه ها با رادیو تهران برنامه رادیویی «سعادت آباد» همراه شوید.

1398/05/05
|
09:15

برنامه «سعادت آباد» به صورت زنده و به مدت 3 ساعت با طرح موضوعات فرهنگی، تاریخی، ادبی، خانواده و سبک زندگی، ایثار و شهادت، مراسم اذانگاهی ظهر، مساجد و اماکن مذهبی و بهره گیری از منابع آرشیوی و تأمین شبکه، و سایر منابع و ایجاد تعامل با مخاطب، تولید و پخش می شود.
سعادت آباد کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی شبکه رادیویی تهران که هر روز به همت یک گروه برنامه ساز از ساعت 11 تا 14 روی آنتن می رود.
این برنامه شنبه ها اختصاص به معرفی محله های تهران، نمادشناسی و سبک زندگی در تهران دارد. پایتخت بودن تهران سبب شده تا از امکانات و ظرفیت‌های متنوع فرهنگی، ادبی، هنری و تاریخی مفاخر و مشاهیر بیشتری برخوردار باشد، البته ناگفته نماند نقاط گردشگری، مناطق دیدنی شهر و استان‌های تهران هم کم نیستند.
رادیو تهران، صدای قلب ایران به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان با تمامی امکانات و ظرفیت های تهران، تلاش می کند تا در شنبه های برنامه«سعادت آباد» شما فرهیختگان را بیشتر با هویت مناطق، محله های شهر تهران و محله‌های سنتی و قدیمی که با دوران گذار شهرنشینی مدرن شده اند، آشنا کند.
پخش موسیقی‌های تلفیقی و ترانه‌های نوستالژیک فاخر و بخش‌های جذاب نمایشی و بسته‌های شنیداری از بخش های جذاب این برنامه در روزهای شنبه است.
برنامه «سعادت آباد» با آیتم های «گذری در تهران»، «قند پارسی»، «راه اینجاست»، «بوستان معرفت» و «همسنگر» با محتوای سبک زندگی ایرانی اسلامی روانه آنتن رادیو تهران می شود.

دسترسی سریع
سعادت آباد