تاثیر فناوری بر رشد کودکان در «نقطه سر شب»

برنامه «نقطه سرشب» دوشنبه ها کاری از گروه تولید و تامین شبکه رادیویی تهران است که امشب به باید و نبایدهای دنیای فناوری کودکان اختصاص یافته است.

1397/07/17
|
13:25

هادی ماهر مدیر گروه تولید و تامین شبکه رادیویی تهران با بیان این خبر گفت: با توجه به روز جهانی کودک در برنامه نقطه سر شب از فناوری برای کودکان خواهیم گفت؛ وضعیت کودکان در دنیای فناوری، سن مناسب استفاده از فناوری های نوین برای کودکان، کودکان و چالش فناوری موبایل و...
علاوه بر این؛ مهندس سلجوقی مدیر بخش کودکان وزارت ارتباطات در ساعت 10 تا 10 و 30 دقیقه مهمان ما خواهند بود. همچنین با توجه به این که شنبه روز تهران بوده با شهردار منطقه 9 تهران که به تازگی استارت آپ ها را تحت پوشش قرار دادند صحبت می کنیم.
وی افزود: آرش سروری کارشناس it ؛ اخبار، حواشی گیم و رویدادها را اطلاع رسانی می کنند و به اضافه ارتباط تلفنی در رابط با تلکام استارتاپ ها پیش بینی شده است. اعظم ابراهیمی آیتم های ترفندهای مجازی و معرفی گجت ها را بر عهده دارد.گزارش از استارتاپهای حاضر در الکامپ توسط حسین پیرحیاتی ارائه خواهد شد.
همچنین احسان رافتی از دنیای عکاسی دیجیتال، اخبار و رویدادها می گوید و در این حوطه سایت، اپلیکیشن و کتاب ها را معرفی می کند.گفت وگو با بابک برزویه در مورد آموزش عکاسی ،خودش و 10 روز با عکاسان را خواهیم داشت.
به گفته مدیر تولید و تامین رادیو تهران؛ از دیگر بخش های نقطه سرشب گفت وگو با حسن قائدی در مورد جشنواره زنان ایرانی و گفت وگو با روشن نوروزی درباره تنها مسابقه مستند اجتماعی که جایزه اش را فراخوان داده است.

دسترسی سریع