صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search
دسترسی سریع

معاون صدای رسانه ملی در نشست مشترک مدیران بخش‌های مختلف سازمان صدا و سیما با نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی 15 شبکه رادیویی سراسری برای انعکاس عملکرد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، دکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی در نشست مشترک مدیران بخش‌های مختلف سازمان صدا و سیما با تعدادی از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، از آمادگی 15 شبکه رادیویی سراسری برای انعکاس عملکرد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در این دیدار گفت: قرارمان در سازمان تلاش برای انعکاس برنامه‌های نمایندگان استان تهران و عملکرد آنها در دفاتر چهارگانه نمایندگان در شهرستان‌های اسلامشهر، ری، پردیس و شمیرانات است و امیدوارم این نشست فصل جدیدی را بین سازمان صدا و سیما و نمایندگان تهران باز کند.
وی با بیان اینکه سازمان صدا و سیما فراجناحی‌ترین دوران خود را طی سال‌های اخیر به نمایش گذاشته است و صرف اشاره برخی نمایندگان به یک دوره خاص، درست نیست، خاطرنشان کرد: جایگاه نمایندگان در استفاده از موقعیت به وجود آمده در سازمان صدا و سیما بویژه در برنامه های تاثیرگذار و انعکاس عملکرد آنها اهمیت دارد اما این رویه باید اصلاح شود و رویه سازمان این نیست که فرصت‌هایش را تنها در اختیار بخشی از نمایندگان قرار دهد. سازمان صدا و سیما باید فرصت عادلانه و برابر را برای همه نمایندگان جهت انعکاس برنامه‌هایشان به وجود آورد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان صدا و سیما باید به گونه‌ای رفتار کند که اقتدار نظام شکسته نشود، تصریح کرد: اگر نقدی به حجم انبوه شبکه‌های سازمان صدا و سیما دارید این مساله‌ای است که در قانون پیش بینی شده است. در حال حاضر70 شبکه رادیو و تلویزیون در استان ها داریم که هر روز بر تقاضای مسئولان جهت راه اندازی شبکه های جدید در سایر شهرها نیز افزوده می‌شود. در حال حاضر 17 شبکه در معاونت سیما داریم که فقط 3 شبکه ملی است. 27 شبکه رادیویی نیز به 15 شبکه رادیویی کاهش یافته و به جای آن شبکه‌های تخصصی بیشتر شده است.
شاه‌آبادی از آمادگی 15 شبکه سراسری رادیو برای انعکاس عملکرد نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: خودمان را در برابر مجلس و نمایندگان پاسخگو می دانیم چرا که حق مجلس را پرسش‌گری می‌دانیم.
شاه‌آبادی با بیان اینکه صدا و سیما در وضعیت بحرانی از نظر بودجه‌ای به سر می برد گفت: بودجه 96 صدا و سیما حتی 10 درصد هم افزایش نیافته است.
گفتنی است بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت صدا، در طی یک سال گذشته در 304 برنامه،نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی در شبکه های رادیویی حضور داشته اند.

اخبار پربازدید

  • فرزندان شهدا نماد جریان فکری مقاومت،ایثار و انقلاب هستند

  • جایزه ارگ ‌دائمی شد

  • آیین رونمایی از کتاب سالنامه مناسبت های سال 1397 شبکه های رادیویی برگزار شد

  • امریکا و فرانسه در صدد اعمال فشار بیشتر بر دولت اسد هستند

  • دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی: رسانه ملی پرچم دار پویش مردم 30-60 است

  • پیام تسلیت کارکنان رادیو در پی درگذشت آیت الله نصرالله شاه آبادی

  • دیپلماسی تزریق پول نتیجه شکایت علیه بحرین و امارات را مشخص می کند

  • دیدار مدیر رادیو فرهنگ با موسسه فرهنگی اکو

  • نشست خبری تشریح ویژه برنامه های نوروزی رادیو برگزار شد

  • آغاز به کار رسمی رادیو بهاران